Lineage II

Dark Inquisition


#1 2008-03-13 08:11:57

Cirek

Administrator

Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 12
Punktów :   

Muzyka:) Czego słuchacie ???

Jakiej muzyki słuchacie???

       Ja slucham Gotyckiego Metalu. najczescie i najbardziej w ucho wpadl mi stary zespól "Nightwish". Niedlugi czas temu wokalistka zespolu odeszła. Zostala przyjęta nowa, z westernu wzieta. Zespół  bardzo sie zmnienił na gorsze. Dlatego zostane wierny staremu Nighwishowi.

Bardzo podoba mi sie jeszcze Within temptation co gra Rock Gotycki. Niektore nagrania są bardzo fajne.


Oprócz tego gram na gitaze basowej juz dobrych pare lat. Szukam zespołu ,ale jakos m nie wychodzi.

Offline

 

#2 2008-03-14 16:58:22

Charlene

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: Muzyka:) Czego słuchacie ???

Od młodości przeszedłem przez najróżniejsze style muzyczne by w końcu zatrzymać się na ciężkich brzmieniach. Obecnie preferuje rock, new metal, punk rock. Ale inne alternatywne style zawsze będą mi bliskie.

Offline

 

#3 2008-03-14 21:23:26

SilmaRi

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-06
Posty: 14
Punktów :   

Re: Muzyka:) Czego słuchacie ???

Oczywiście rock, metal, punk i te różne takie typu gotycki metal, trash metal, gotycki rock
Zespoły których najwięcej słucham obecnie to :
Slayer
The offspring
Slipknot
Metallica
Korn
The red jumpsuit apparatus
Within Temptation
Evanescence
The Gazette
i takie tam
Lubie tez słuchać zagrań fortepianowych z filmów, piosenek itp.
I muzykę hmm fantastyczna  takowa występuje w grach i radiu Rivendell
Gram na pianinie/fortepianie/keybordzie (podobno dobrze mi idzie) ,ponieważ chce w przyszłości należeć do jakiegoś dobrego zespołu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.c-o-d.pun.pl www.aklasalublin.pun.pl www.jarocin.pun.pl www.narutoandbleach.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl